. Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25 - История
Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №25
Четверг, 23.05.2019, 02:34
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта

Цікаво
Презентації для дітей
Національна гаряча лінія

Пошук

Статистика

Форма входа

 

Корисні інтернет-ресурси

Революція Гідності 2013-2014 рр. та агресія Росії проти України

Програма ЗНО з історії України Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2019 року містить вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з цього навчального предмета, а також конкретизує, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів.  Також у програмі наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Підготовка до ЗНО з історії України:

Мета тренінгів – допомогти учасникам, які готуються до тесту з історії України, вивчити й запам’ятати дати історичних подій. Це можливість попрацювати онлайн із зображеннями пам’яток із історії України та з тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій, які відповідають Списку персоналій для візуального розпізнавання. За допомогою Абетки учасник зрозуміє визначення понять і термінів відповідного історичного періоду, а також матиме змогу попрацювати з відповідними тестовими завданнями.

Пам’ятки з історії України

Зображеннями пам’яток із історії України, що включені до «Переліку пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами» (наказ МОН України від 03.02.2016р. №77).

Історичні персоналії для візуального розпізнавання

Ці персоналії відповідають Списку персоналій для візуального розпізнавання, який є додатком до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затвердженої наказом МОН від 03.02.2016р. № 77.

Дати і події з історії України

Дати і події відповідають програмі ЗНО з історії України 2017р. (наказ МОНу України від 03.02.2016р. №77).

Абетка

Це визначення понять і термінів, які відповідають діючій Програмі ЗНО з історії України , а також Програмі ЗНО з історії України ,затвердженої наказом МОН № 696 від 26.06.2018р. [Програма, яка буде чинною з 2020р.].

 

 

Вивчай історію України онлайн

Вивчай всесвітню історію онлайн

Вивчай правознавство онлайн

Офіційний веб-сайт Українського інституту національної пам'яті 

Електронна бібліотека з історії України та всесвітньої історії

                           

Copyright MyCorp © 2019 Бесплатный конструктор сайтов - uCoz