. 72-ГА РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ - 11 Мая 2017 - Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25
Пятница, 23.02.2018, 21:33

Главная » 2017 » Май » 11 » 72-ГА РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ
72-ГА РІЧНИЦЯ ПЕРЕМОГИ
З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, патріотичного виховання дітей та учнівської молоді у школі проведено заходи, присвячені 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті і примирення.

У квітні 2017 року проведено урочисту зустріч з ветеранами Другої світової війни, робітниками тилу в рамках декадника Пам’яті.

В рамках акції «Обеліск» організовано прибирання території біля Братської могили у м. Новодружеськ та покладання квітів волонтерським загоном 6 класу разом з педагогом-організатором Хрєновою Д. В.

Також учні взяли участь у акції «Благоустрій», мета якої – надання практичної допомоги ветеранам війни на присадибних ділянках.

З робіт учнів 1-5 класів організовано виставку дитячих малюнків «Мирне небо над головою!»

Загальношкільна лінійка пам'яті пройшла під гаслом «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього!»

Класними керівниками проведено уроки мужності: «Живим і полеглим присвячується» , «Сьогодні треба поклонитись низько усім, хто не прийшов з війни», «Про минуле серце пам'ять зберігає».

Для учнів 10 класу проведено музейний урок «Мужність і відвага крізь покоління» у шкільному музеї «Відродження».

Членами гуртка «Наш рідний край» проведена музейна година з учнями 3-х класів «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають!».

Усний журнал «Квітка маку в українській традиції» та майстер-клас з виготовленням пам'ятного знаку «Мак пам'яті» та поширення його серед учнів.

У шкільній бібліотеці було оформлено виставку літератури «Пам’ятаймо минуле, заради майбутнього» та проведено огляд книг.

Шкільна команда взяла участь у змаганнях допризовної молоді та посіла 3 місце

Педагогічний колектив та учні школи взяли участь у міському урочистому мітингу, присвяченому 72-й річниці Великої Перемоги.
Категория: Школьные новости | Просмотров: 80 | Добавил: mikhaylovskiy1994 | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2017  »