. ДЕНЬ СПІВУПРАВЛІННЯ - 28 Декабря 2017 - Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25
Пятница, 21.09.2018, 16:39

Главная » 2017 » Декабрь » 28 » ДЕНЬ СПІВУПРАВЛІННЯ
ДЕНЬ СПІВУПРАВЛІННЯ

8 грудня у нашiй школi, на радість усім, пройшов день співуправління. Всі учні з нетерпінням чекали цієї пам'ятної події, особливо старшокласники. Напередодні всі бажаючі побувати у ролі вчителя, а саме- учні 9-11 класів, записувалися на ролі вчителів і обговорювали рішення зі свїми наставниками. В той же день було підготовано вчительську кімнату, нові класні керівники завели журнали, а вчителі-дублери готувались до майбутніх уроків.

Уже зранку всі вчителі-дублери  були на ногах та готувалися до проведення першої виховної години. Директор, чию роль на себе взяла президент школи, Какуля Вікторія, скликала першу педагогічну раду, оголосила плани  щодо проведення дня та разом із обома своїми заступниками та організатором скликала всіх учнів та вчителів на урочисту лінійку.
На лінійці було офіційно представлено кожного вчителя-дублера та  класного керівника. Вікторія перед усіма учнями дала офіційну клятву зберегти школу, шкільне майно та учнів від непередбачуваних ситуацій.
Серед учнівських рядів також було поповнення – дванадцятий клас –клас вчителів, чиї веселі витівки за весь день не лишили жодної байдужої душі. У кожному класі був присутній  учень з дванадцятого класу.
 Перший урок – виховна година – був присвячений акції "16 днів проти насилля" та темі "Гендерна рівність". Оскільки мені випала роль класного керівника 10 класу, я вирішила поговорити з ними на тему «Гендерна рівність».
За весь час уроку я, нарешті, зрозуміла, що не так вже й просто чітко формувати свої думки перед іншими людьми, та ще й так, щоб  тебе слухали. Але ще складніше –  тримати себе в руках перед ними. Якщо діти відчують, що ти нервуєш або боїшся їх, то перестануть слухати. Я зрозуміла, щоб працювати вчителем,  потрібно мати залізні нерви, стальний характер та ясний розум. Це викликало у мене велику повагу до вчителів тавдячність їм за їх копіткий труд.

Після п'ятого уроку я зібрала 10 клас і повела до їдальні, де проходив святковий концерт. На сцені змагалися дві команди: справжні вчителі і вчителі-дублери. Звісно, що справжні вчителі виграли змагання, але наша команда також непогано себе показала. Концерт і змагання дуже всім сподобались.  І діти, і наставники з захопленням брали участь у цікавих конкурсах, відповідали на різноманітні питання та просто весело проводили час разом.
Заключним етапом стало скликання другої педагогічної ради справжніх вчителів і вчителів-дублерів, на якій було підведено підсумки цього  важливого щорічного дня.
Єрьоменко Катерина
 учениця 11 класу