. ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ - 6 Июня 2017 - Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25
Пятница, 23.02.2018, 21:17

Главная » 2017 » Июнь » 6 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З метою підвищення рівня знань дітей і підлітків із безпеки життєдіяльності, підвищення поінформованості про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та активізації роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму в школі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Заходи було проведено згідно плану проведення Тижня безпеки дорожнього руху, а саме:

•    Відкриття Тижня. Органами дитячого самоврядування та вчителем основ здоров'я Гончаровою О.В. проведено загальношкільну лінійку «Правила безпеки на вулицях і дорогах» (1-10 класи)
•    Бесіди по класах ««Правила дорожнього руху», «Використання світлоповертаючих елементів та дотримання Правил дорожнього руху при перетинанні залізничних переїздів» (1-10 класи)
•    Перегляд навчальних мультфільмів з наступним обговоренням «Азбука доріг. Школа світлофора Моргайка»,«Азбука безпеки» (1, 2 класи)
•    Вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху» (3-А,3-Б класи)
•    Урок-гра «Вчи і поважай правила дорожнього руху» (4-А, 4-Б класи)
•    Бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай – житя та здоров’я зберігай» (5-А,5-Б, 6 класи)
•    Усний журнал «Безпека на дорозі – безпека життя». (7-А,7-Б, 8 класи)
•    Випуск  та розповсюдження пам’яток  «Твої правила безпеки дорожнього руху»
•    Розробка пам’яток-буклетів «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста»
•    Шкільна медсестра разом з класними керівниками провела практичне заняття для учнів 9, 10 класів  «Знаю, вмію, врятую »
•    Виставка стіннівок, малюнків «Знаю правила дорожнього руху»

Просмотров: 53 | Добавил: Lushik | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2017  »