. ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ - 24 Апреля 2018 - Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25
Понедельник, 21.05.2018, 23:06

Главная » 2018 » Апрель » 24 » ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ
ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

Зустріч поколінь – не данина моді, а традиційне свято, присвячене 73-й  річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, відбулося 12 квітня в нашій школі.

У заході взяли участь народний депутат України Сергій Дунаєв, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар Лісічанської міської ради Едуард Щеглаков, керуючий справами Александр Савченко, міський голова м. Новодружеска Андрій Гайдуков, голова міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, депутати міських рад Лисичанска та Новодружеська, ветерани та діти війни, ветерани педагогічного труда, колектив школи.

Ми пам’ятаємо, що агресора змогли зупинити тільки завдяки спільними зусиллями об’єднані нації. Загальновідомо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І поки ми про це пам’ятаємо – ми непереможні.

Нажаль не всі змогли відвідати цей концерт. Сумно, що час невблаганно забирає тих, хто героїчно боронив Україну і завдяки яким ми сьогодні живемо. Не біда, що на голову наших ветеранів вже впали сніжинки сивини. Душа у них залишається молодою а серце щедрим. Як вони емоційно аплодували артистам, які співали пісні воєнних років. Невипадково великий М.Гоголь писав: «Покажіть мені народ, у якого було б більше пісень ніж в українців». Тож всі присутні від щирого серця побажали ветеранам віри в кращу долю України, здоров’я і любові, яка освітлювала б їх життєвий шлях.

Категория: Школьные новости | Просмотров: 29 | Добавил: Lushik | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2018  »