. ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ - 12 Июня 2018 - Лисичанская ОШ І-ІІІ ступеней №25
Суббота, 15.12.2018, 14:34

Главная » 2018 » Июнь » 12 » ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

06.06.2018року  у Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №25 відбулися загальні збори громадськості де було заслухано звіт та дана оцінка діяльності  директора  закладу освіти про  підсумки роботи колективу за період  2017 - 2018 навчального року.
   На зборах були присутні батьки 1-11 класів, голови батьківських комітетів,  учителі.
   Директор закладу освіти Чорна Наталія Володимирівна, у своїй доповіді відзначила основні аспекти функціонування навчального закладу та створення належних умов для забезпечення доступу для здобуття якісної освіти. Було висвітлено питання про виконання Закону України «Про освіту», Закону  України «Про загальну середню освіту», інших законодавчих документів, профільну підготовку учнів школи, організацію та проведення позакласної і навчально-виховної роботи та її результативність.
    У доповіді проаналізовано підсумки роботи за минулий навчальний рік і визначено основні перспективи розвитку школи та захоли щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи. Наталія Володимирівна  доповіла про роботу, що була проведена з забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів,дотримання вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.  Доповідач зупинилась на соціальному захисті, а також на допомозі дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей. Була висвітлена робота з організації відпочинку та оздоровлення учнів, надано інформацію щодо співпраці з громадськими організаціями; проведено аналіз звернень громадян з питань діяльності навчального закладу.

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Категория: Школьные новости | Просмотров: 134 | Добавил: Lushik | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2018  »